Öğretmenlere Tavsiye Edilen Stres Atma Yöntemi Lambader

Binlerce eğitim gönüllüsü uzun bir yılın arkasından devam eden seminerler ile sıkıntılı ve stresli bir yaşam sürmektedir. Her iş kolunda olduğu gibi yaşanılan stresin ortamdan uzaklaşmakla atılması sağlanmaktadır. İçinde bulunulan ortam veya zamansızlıktan dolayı farklı yerlerin geziliyor olması geniş bir zaman almaktadır. Hal böyle olduğunda ise atölye veya benzeri alanlarda öğretmenlerin stres atması sağlanmalıdır. En güzel stres atma yöntemi olarak ise son günlerin el işi göz nuru ürünleri olan lambaderler yapımı ile olmaktadır. Doğada rahatlıkla bulunan ağaç gövdesi veya dal parçalarından oluşturulan kendi becerileri ile süsledikleri hem şık hem de kullanışlı lambaderler ise yaşanılan sorunların önüne geçebilmektedir. Tonlarca yük sırtlarına bindirilmiş olan öğretmenler zaman içinde sağlıklarını tehlikeye atacak derecesinde sorunlar yaşayabilmektedir. Bu durum karşısında ağaç lambader yapımı gibi meraklar uyanmaktadır. Lambader yapmak istiyorum şeklinde başlayan merak etrafınızda bulunan eşyaların takibi ile devam etmektedir.
Lambader Yapmak İstiyorum
Karar verme aşamasının oluşmasından sonra öğretmenlik mesleğinin vermiş olduğu yetenekler ortaya çıkmaktadır. Özellikle köy öğretmenleri için ise bulunmaz bir hobi olarak karşılaşılan bir uğraşı olarak lambader yapmak istiyorum ortaya çıkmaktadır. Lambader yapımı için malzemelerin olması gerekmektedir. Bulunulan şartın ve imkânların ölçüsünde testere, çivi, vernik, keski aleti, halat, kablo, duy ve YETENEK işi başlatmaktadır. Bunların yanında zımpara ve boya ise işin son rötuşlarında yardımcı olmaktadır. Ağaç lambader yapımı için gerekli olan dal veya direk gövde gerekli olmaktadır. Yeteneğin ortaya çıkması için temin edilen malzemelerin kullanım alanında olması gerekmektedir.
Ağaç Lambader Yapımı
Yapımına mevcut ağaç türlerinden başlanır. Bunun için ağaç kesilmesine gerek yoktur. Sezonunda budanan farklı ağaçların dallarından da rahatlıkla lambader yapmak istiyorum talebi karşılanabilmektedir. Özellikle zeytin dalı budamasında zeytin ağacı, kiraz budamasında veya erik budamasında da dallardan faydalanılır. Kurumuş olan bu dallar hem doğada kullanılmaya devam etmektedir. Lambader nasıl yapılır veya lambader nereden ucuz fiyata alınır şeklinde sorularınızın yanıtını yorum kısmından sorarak öğrenebilirsiniz. Lambader yapmak istiyorum fakat uğraşmak istemiyorum diyorsanız linkimizi takip edebilirsiniz. Ağaç lambader yapımı yetenekleri ortaya çıkartan bir zihinsel deşarj olma metodudur. Resimlerimizden en güzel ağaç lambader örneklerini yakından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.