Dikili Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi  Bergama

dikili-fizik-fedavi-ve-rehabilitasyon-merkezi -bergama

Dikili Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi  Bergama

Özel çocukların eğitimlerin hassas kişiler tarafından yapılması kısmında özellikle Mavi ege özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak gösterilen hassasiyet yanında, özenli ve titiz çalışmaların sonuçları kısa zamanda ortaya çıkmaktadır. Bergama özel eğitim ve rehabilitasyon sahasında gösterilen başarılı çalışmalar geniş hizmet ağı ile Dikili özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi sahasında da devam etmektedir. Bademlinin en uzak noktasına giden servis ağı, diğer taraftan Sarımsaklıya kadar uzanmaktadır. Bergama ve Dikili de özel eğitim denildiğinde ilk akla gelen Mavi eğe özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olmaktadır. Yaş grupları yanında seviye grupları ile yapılan muhteşem eğitim ‘’ENGELLİ AİLELERİNİN ELİNDEN TUTAN ‘’ tek kurum olarak akıllara yer etmektedir.

Dikili özel eğitim ve rehabilitasyon alanında duyulan aile görüşmeleri ve ev ziyaretleri yanında sosyal yaşam becerileri kazanılması kısmında da mavi ege farkını yaşamak isteyen kişiler kuruma ulaşmaktadır.

Neden Dikili Bergama Mavi Ege Özel Eğitim

Sadece öğrenci merkezli olarak Bergama ve Dikili özel eğitim sahasında merkezinde eğitim olan tek kurum olmasından dolayı tercih edilmektedir.

Kısa zamanda vaat edilen öğrenci eğitim hedeflerine ulaşılmasından dolayı mavi ege dikili ve Bergama sahasında hizmet sunmaktadır.

Zihinsel engelli bireylerin ihtiyaçlarına yönelik merkezde eğitim şeklinde çalışmasından ve veli gözünü boyama hareketlerinden uzak durmasından dolayı mavi ege özel eğitim Dikili ve çevresinin taleplerine kusursuz şekilde hizmet vermektedir.

Fizik tedavi alanında ise dikili fizik tedavi uzmanı veya dikili fizik tedavi merkezi olarak ta gene uzman personelleri ile sorunsuz olarak hizmet vermektedir.

Mavi eğe özel eğitim Bergama sahasına başlamış olduğu çalışmalarını dikili sahasına da yaymayı başarmış kısa zamanda da Dikili’nin farklı mahallelerinden yoğun hizmet talepleri ile karşılaşmıştır. Başarı odaklı çalışan merkez veliye DEĞİL örgenciye yönelik çalışmayı temele almaktadır.

Sizde dikili fizik tedavi merkezi veya özel eğitim okulu arayışınızda yalnız kaldığınızı düşünüyor iseniz uzman mavi ege personelleri ile kısa zamanda zihinlerde oluşan engellerin kalkmasının sonucunda büyük mutluluk yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Herkes özel eğitim yaptığını söyler ama MAVİ EĞE ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ HİZMETİ SUNAR VAAT ETMEKTEN UZAK DURUP, Gerçek temelleri ile en üst düzey eğitimi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.