Bergama En İyi Rehabilitasyon Merkezi

Bergama En İyi Rehabilitasyon Merkezi: Dört farklı engel grubunun ortadan kalkması için çalışan Mavi ege özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi başarıları ile göz doldurmaktadır. Zihinsel engelli bireyler destek eğitim programı, yaygın gelişim bozuklukları /Otizm Destek eğitim programı, Özgül öğrenme güçlüğü destek eğitim programı ve bedensel engelliler destek eğitim programları ile geniş bir alanda hizmet sunmaktadır. Bergama merkezde yer alan kuruluşumuz başarılarını kısa zamanda geniş bir landa göstermiştir. Engel gruplarında yer alan her bireyin özel bir eğitimden geçmesi ile hızlı bir değişim içinde olumlu bir şekilde yer alması sağlanmaktadır.
Uzman personel ile sosyal etkinlikler ve özel günlerin kutlanması da gene engelli bireylerin katılımı ile yapılmaktadır. Mavi eğe özel eğitim Bergama ve etrafında yer alan dikili Kınık ve diğer cevreler hizmet vermektedir. Firma tarafından sağlanılan eğitim imkanları rehberlik servisinin yapmış olduğu destekler ile farkını göstermektedir. Sosyal etkinlikler ile bireylerin toplum tarafından kabul edilmesi sağlanırken aynı zamanda bireylerin de sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Ram raporu içinde yer alan kazanımlar yanında gizil öğrenme modelleri ile toplumda değer gören kişiler olarak yetişmeleri sağlanmaktadır. Türk Milli Eğitim Sisteminin temelini oluşturan kazanımlarda bireylere verilmektedir. Eksik kalmış olan yönleri desteklenerek, başarılı yönleri öne çıkartılarak her bireyin kesinlikle kendi hayatını devam ettirecek yeterliliğe gelmesi sağlanmaktadır. Mavi ege özel eğitim aile görüşmeleri ile içinden çıkılamayan durumlarında ortadan kalkması sağlanmaktadır. Mavi ege özel eğitim BİREY merkezli eğitimi ön plana almaktadır. Bu nedenle sosyal ağları üzerinde sadece bireylerin eğitimleri ile ilgili paylaşımları göreceksinizdir. Aile desteği de eğitimin içine sokularak bireyin gün içinde de eğitim almasına devam edilmektedir.
Bergama da ki rehabilitasyon merkezleri mavi eğe özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi olarak farkını göstermektedir. Emin adımlarla ilerleyen kuruluş kısa zamanda gözle görülen ilerlemelerin çocuklar ve yetişkinler üzerinde görülmesini sağlamaktadır. Mavi ege özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi uzman personeli ve güler yüzlü yardımcı elemanları ile engellerin kısa zamanda aşılmasını sağlayan bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.